برگزاری مجمع فوق العاده و عادی سالیانه موسسه خیریه حضرت رسول الله (ص)

برگزاری مجمع فوق العاده و عادی سالیانه موسسه خیریه حضرت رسول الله (ص)

در تاریخ ۹۳/۲/۳۰ مجمع عمومی فوق العاده و عادی سالیانه موسسه خیریه حضرت رسول ا… (ص) با حضور اکثریت هیات امناء موسسه برگزار شد. پس از تلاوت چندی از آیات کلام الله مجید توسط حاج آقای معینی، حاج آقای کریم پور ضمن عرض خیرمقدم و خوش­آمد گویی با تاکید بر انتخاب شدن کارگاه دستان پرتوان به عنوان کارگاه نمونه در استان و الگو قرار گرفتن نوع فعالیت این کارگاه در سطح کشور، تشکر ویژه ای از درست اندرکاران کارگاه دستان پرتوان به ویژه سرکار خانم راغبی انجام دادند.
ایشان سپس شرحی از روال کاری موسسه در حوزه مددکاری و شناسایی خانواده های نیازمند ارائه کردند و تشکر ویژه ای از جناب آقای مکرمی انجام شد که در تمامی این سال ها با تلاش فراوان در این جایگاه به فعالیت پرداخته اند. همچنین به این نکته اشاره شد که در حال حاضر موسسه تمرکز بیشتری برای ایجاد اشتغال پایدار برای نیازمندان درگیر با انواع مریضی ها و مشکلات پزشکی خواهد داشت.
در ادامه جناب آقای اکرامی گزارش عمکرد موسسه خیریه حضرت رسول ا… (ص) در بیرجند را ارئه دادند که به عنوان نمونه می توان به افزایش ظرفیت کارگاه دستان پرتوان از ۴۰ نفر به۸۰ نفر اشاره کرد (در حال حاضر فقط ۳۴ نفر در کارگاه مشغول به کار هستند). سپس جناب آقای مکرمی گزارش عملکرد دفتر مشهد موسسه خیریه حضرت رسول ا… (ص) را ارئه دادند. در حال حاضر دفتر مشهد علاوه بر همکاری با تمامی کمیته های مختلف موسسه در بیرجند، امکان اسکان و پشتیبانی از افراد نیازمندی که برای معالجه و مسائل پزشکی به مشهد مراجعه می کنند را فراهم آورده است.
پس از ارائه گزارش عملکرد موسسه، گزارش بازرسان به سمع و نظر هیات امناء رسید و بازرسان ضمن قدردانی از مدیرعامل و دست اندرکاران ستادی موسسه، پیشنهادهای سازنده ای را برای سال آینده ارائه دادند.
در راستای ارائه گزاراش های سالیانه گزارش مالی موسسه خیریه حضرت رسول ا… (ص) توسط جناب آقای خوشرو قرائت شد و بودجه مصوب برای سال ۱۳۹۳ نیز ارئه گردید.
در پایان جناب آقای مهندس احمدی مدیر عامل موسسه، ضمن تشکر از حضور هیات امناء ، برنامه­ای در راستای ایجاد تغییرات برای تحت پوشش قرار دادن زنان بی سرپرست افغانی توسط موسسه را ارائه کردند که توسط هیات امناء به تصویب رسید. همچنین ایشان خاطر نشان کرند که در سال جاری برای گسترش فعالیت های موسسه، کمیته جوانان و واحد روابط عمومی تشکیل شده است و از این پس متخصصین امر در حوزه بازرگانی نیز در بخش مدیریت بازرگانی موسسه ، فعالیت خواهند داشت.
جناب آقای مهندس احمدی در راستای بهبود و افزایش روز افزون کیفیت فعالیت های موسسه، از هیات امناء درخواست کردند که همواره به عنوان منتقد در کنار موسسه حضور داشته باشند تا با انتقادهای سازنده فرآیند پیشرفت موسسه سرعت روز افزون به خود بگیرد.

اشتراک این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *